Şüphesiz günümüzün vazgeçilmezleri arasında en başlarda gelir Sosyal Medya. 7’den 70’e herkesin kullandığı bir platformdur. Artık tüm markalar için sosyal mecralarda marka itibarı oluşturmak ve yönetmek temel bir gereksinim olmuştur. Rakiplerinizden öne çıkmak ve hedef kitlenizle 7/24 etkileşim halinde olup, kampanyalarınızı anında duyurmak için VegaMedia olarak Sosyal Medya’daki sesiniz olabilir, marka itibarınızı profesyonel bir şekilde yönetebiliriz.

Facebook, Instagram, Twitter, Google+, YouTube, LinkedIn vb. sosyal mecralarda hesaplarınızın oluşturulmasından, belli bir konsept dahilinde düzenli paylaşımlarınızın yapılması ve detaylı raporlanmasına kadar kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

Analiz

Marka ve ürününüzle ilgili sektör araştırması yapar, hedef kitlenizin markanızla arasında duygusal bir bağ oluşması için gerekli konsepti oluştururuz.

Plan

Sizin de düşünce ve hayallerinizle beraber varmak ya da korumak istediğiniz pozisyonu hesaba katarak uzun vadeli bir yol haritası oluştururuz. Analitik ve stratejik ilerler tüm verileri dikkatlice ele alırız.

Başarı

Bir dizi analiz ve planlamadan sonra geriye yalnız markanızı insanlarla buluşturmak kalır. Bu noktadan sonra başarı, bir hedef olmaktan çıkar ve titizlikle sürdürülmesi gereken bir alışkanlık haline gelir.